خبرهای روز

ارسال مدارک جهت تکمیل مستندات عضویت انجمن

اعضای محترم انجمن علمی هواشناسی ایران

 

با سلام؛

به اطلاع می­رساند دبیرخانه انجمن هواشناسی ایران از اعضای محترم انجمن تقاضا دارد، جهت تکمیل مستندات دبیرخانه، جدول ذیل را تکمیل و مدارک مشروحه زیر را تا تاریخ 10/06/1397، از طریق پست الکترونیکی (به نشانی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید) برای انجمن هواشناسی ارسال نمایند تا کارت عضویت انجمن برای سال 1397 صادر شود.

þ فایل عکس پرسنلی

þ فایل تصویر آخرین مدرک تحصیلی

þ فایل تصویر کارت دانشجویی معتبر

þ فایل تصویر آخرین حکم اشتغال در دانشگاه و مؤسسات، کارت ملی و صفحه نخست شناسنامه

þ فایل تصویر فیش واریزی حق عضویت سالانه به مبلغ 25 هزار تومان برای دانشجویان و 50 هزار تومان برای اعضای پیوسته و وابسته (حق عضویت سال 97 و سال­های قبل) به شماره کارت 5022297000016316  بانک پاسارگاد، به نام انجمن علمی هواشناسی ایران

    شایان ذکر است بر اساس ماده 8 فصل سوم اساسنامه انجمن، اعضا ملزم به پرداخت حق عضویت سالیانه می­باشند و عدم پرداخت حق عضویت سالیانه باعث لغو و خاتمه عضویت و در نتیجه عدم امکان حضور در مجامع و مشارکت در انتخابات هیات مدیره با حق رأی می­باشد. به اطلاع تمامی دانشجویان دکتری رشته­های مصوب اساسنامه انجمن (فصل سوم) می­رساند در صورت تمایل به پیوستن به اعضای پیوسته انجمن، می­توانند با پرداخت حق عضویت 50000 تومان و ارسال درخواست عضویت پیوسته، به عضویت پیوسته انجمن درآیند. جهت هماهنگی و دریافت اطلاعات بیشتر با دبیرخانه انجمن (سرکار خانم هداوند) با شماره های 26131219 و 2781107 تماس حاصل نمایید.

 

نام و نام خانوادگی

آخرین مدرک و رشته تحصیلی

سال و محل اخذ مدرک دانشگاهی

محل اشتغال

شماره

تلفن ثابت

شماره همراه

شماره نمابر

پست الکترونیکی

شماره و نوع عضویت

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*توجه: خواهشمند است جدول تکمیل شده فوق را در فرمت word  به نشانی پست الکترونیکی اعلام شده ارسال نمایید.

 

جواد بداق جمالی

دبیرکل انجمن علمی هواشناسی ایران

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید