خبرهای روز

اطلاعیه برگزاری انتخابات انجمن

 

برگزاری مجمع عمومی عادی نوبت اول و  مجمع عمومی فوق ­العاده

(آگهی دعوت در روزنامه ابرار مورخ 7 مهرماه 98 چاپ شده است)

بدین­وسیله از کلیه اعضای پیوسته انجمن علمی هواشناسی ایران یا نماینده قانونی ایشان دعوت به عمل می­آید، روز چهارشنبه مورخ 98/08/22 در مجمع عمومی عادی نوبت اول از ساعت 9/00 و در مجمع عمومی فوق ­العاده از ساعت 11/00 حضور به هم رسانند.

محل برگزاری: تهران، میدان آزادی، خیابان معراج، سازمان هواشناسی کشور، طبقه همکف، سالن شهید امامی

 

دستور کار مجمع عادی:

1-استماع گزارش هیأت مدیره در مورد عملکرد انجمن

2-تصویب صورت­ حساب​های مالی تا پایان سال 97 (29 اسفند97) و از ابتدای سال 98 لغایت 98/08/22 

3- انتخاب هیأت مدیره و بازرس

4- تصویب برنامه فعالیت های سال آتی

5- سایر موارد قابل طرح

 

دستور کار مجمع فوق العاده

1-تغییرات اساسنامه

**********

-        لازم به ذکر است که براساس قوانین وزارت علوم تنها اعضای پیوسته که حق عضویت خود در سال 97 و 98 را پرداخت کرده و شماره عضویت جدید دریافت کرده باشند، مجاز به شرکت در این مجامع و انتخابات اعضای هیئت مدیره و بازرسان می باشند.

-        حق عضویت برای اعضای پیوسته انجمن هواشناسی به ازاء هر سال 500 هزار ریال می باشد که ضروری است تا تا آخر وقت اداری 15 آبان به شماره کارت "8959-0009-2970-5022 " بانک پاسارگاد به نام انجمن هواشناسی ایران واریز گردد.

-        برای دریافت شماره عضویت جدید، باید فیش پرداختی، به همراه فرم مشخصات پیوست توسط عضو محترم تکمیل و تا آخر وقت اداری 15 آبان از طریق پست الکترونیکی متقاضی به آدرس الکترونیک انجمن ارسال گردد. این امر برای تمام اعضا قدیمی و اعضای جدید ضروری است. شماره عضویت به آدرس الکترونیک شخصی متقاضی ارسال می گردد

-        در صورتی که هر عضو پیوسته امکان حضور در این مجامع را ندارد، می​تواند از طریق فرم پیوست به یکی دیگر از اعضای پیوسته وکالت داده و حداکثر تا آخر وقت اداری 20 آبان به آدرس الکترونیک انجمن ارسال دارد.

-        هر عضو پیوسته تنها می​تواند وکیل یک عضو پیوسته دیگر انجمن باشد و تنها در صورتی که فرم وکالت عضو وکالت دهنده قبل از تاریخ مقرر در بند قبل، ثبت و تایید شده باشد، در مجمع برگه رای موکل را دریافت خواهد کرد.

-        شرایط عضویت پیوسته برای اعضای انجمن هواشناسی برطبق ماده 6 و 7 اساسنامه به شرح زیر  می باشد:

ماده 6- مؤسسان انجمن و كليه افرادي كه حداقل داراي درجه كارشناسي ارشد در رشته­های هواشناسی فیزیک جو، جغرافیا (گرایش اقلیم)، هواشناسی کشاورزی، هواشناسی دریایی، هواشناسی جاده​ای، و با تصويب هيئت مديره به عضويت پيوسته انجمن درآيند.

ماده 7-اعضاء سالانه مبلغي را كه ميزان آن توسط مجمع عمومي تعيين مي‌گردد به عنوان حق عضويت پرداخت نمایند.

-        اعضای پیوسته ای که تمایل به داوطلب شدن برای انتخابات به عنوان عضو هیئت مدیره یا بازرس را دارند، لازم است فرم داوطلبی زیر را تکمیل، و تا آخر وقت اداری 20 آبان به آدرس الکترونیک انجمن ارسال دارند. 

-        آدرس الکترونیک انجمن:     این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید    واین آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید     

-        شماره های:  22668712 دفترانجمن، و شماره همراه 09126869155 سرکار خانم شریعتمداری، جهت پاسخگویی و راهنمایی در دسترس می باشند.

 

تاکید می گردد کلیه مدارک فوق تا قبل از تاریخ های ذکر شده قابل ثبت و پذیرش می باشند و هیچگونه تقاضای عضویت یا وکالت یا کاندیداتوری در روز جلسه قابل پذیرش نمی باشد.

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید