خبرهای روز

انتشار کتاب کاربرد مدل های آماری در ارزیابی تغییراقلیم و آثار آن

کتاب "کاربرد مدل های آماری در ارزیابی تغییراقلیم و آثار آن" به تالیف آقای دکتر امیرحسین مشکوتی از سوی انتشارات دانشگاه آزاداسلامی واحد علوم تحقیقات به چاپ رسیده است.

در این کتاب پس از ارائه برخی مفاهیم کلیدی در مباحث مرتبط با مطالعات تغییراقلیم در فصل اول،  مروری کوتاه بر اهمیت آمار در مطالعات اقلیمی و روش های تقلیل خروجی مدل های جهانی اقلیم به مقیاس محلی در فصل دوم شده است. سپس در دو فصل سوم و چهارم ساختار مدل های LARS-WG و SDSM و چگونگی استفاده از آن ها شرح داده شده اند. همچنین سعی شده است با تهیه ضمائمی برای برخی مفاهیم آورده شده در متن اصلی توضیحاتی هرچند مختصر و در جهت روشن شدن هرچه بهتر موضوع، ارائه شود.

این کتاب در 190 صفحه و با قیمت 120 هزار ریال به چاپ رسیده است و علاقمندان جهت تهیه این کتاب می­توانند به مرکز پخش آن به نشانی: میدان پونک، انتهای بزرگراه اشرفی اصفهانی، به سمت حصارک، دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات، ساختمان علوم انسانی مراجعه نمایند و یا از طریق سفارش آنلاین در بخش فروش اینترنتی کتاب در همین سایت اقدام فرمایند.

لازم به ذکر است در صورت سفارش اینترنتی کتاب، هزینه پست نیز به صورت اینترنتی دریافت می گردد و زمان ارسال کتاب از لحظه ثبت سفارش بین یک الی دو هفته به طول می انجامد. 

 فهرست کتاب را میتوانید ازاینجا مشاهده نمایید.

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید