برگزاری مجمع عمومي عادی (نوبت اول) و برگزاری مجمع فوق-العاده انجمن هواشناسی ايران

بدین­وسیله از کلیه اعضای پیوسته انجمن علمی هواشناسی ایران یا نماینده قانونی ایشان دعوت به عمل می­آید،   روز چهارشنبه مورخ 22/08/98 در مجمع عمومی عادی نوبت اول از ساعت 00/9 و در مجمع عمومی فوق­العاده از ساعت 00/11 حضور به هم رسانند.

محل برگزاری: تهران، میدان آزادی، خیابان معراج، سازمان هواشناسی کشور، طبقه همکف، سالن شهید امامی

 

دستور کار مجمع عادی:

1-استماع گزارش هیأت مدیره در مورد عملکرد انجمن

2-تصویب صورت­ حساب​های مالی تا پایان سال 97 (29 اسفند97) و از ابتدای سال 98 لغایت 22/08/98 

3- انتخاب هیأت مدیره و بازرس

4- تصویب برنامه فعالیت های سال آتی

5- سایر موارد قابل طرح

 

دستور کار مجمع فوق العاده

1-تغییرات اساسنامه

**********

-        لازم به ذکر است که براساس قوانین وزارت علوم تنها اعضای پیوسته که حق عضویت خود در سال 97 و 98 را پرداخت کرده و شماره عضویت جدید دریافت کرده باشند، مجاز به شرکت در این مجامع و انتخابات اعضای هیئت مدیره و بازرسان می باشند.

-        حق عضویت برای اعضای پیوسته انجمن هواشناسی به ازاء هر سال 500 هزار ریال می باشد که ضروری است تا تا آخر وقت اداری 15 آبان به شماره کارت "8959-0009-2970-5022 " بانک پاسارگاد به نام انجمن هواشناسی ایران واریز گردد.

-        برای دریافت شماره عضویت جدید، باید فیش پرداختی، به همراه فرم مشخصات پیوست توسط عضو محترم تکمیل و تا آخر وقت اداری 15 آبان از طریق پست الکترونیکی متقاضی به آدرس الکترونیک انجمن ارسال گردد. این امر برای تمام اعضا قدیمی و اعضای جدید ضروری است. شماره عضویت به آدرس الکترونیک شخصی متقاضی ارسال می گردد

-        در صورتی که هر عضو پیوسته امکان حضور در این مجامع را ندارد، می​تواند از طریق فرم پیوست به یکی دیگر از اعضای پیوسته وکالت داده و حداکثر تا آخر وقت اداری 20 آبان به آدرس الکترونیک انجمن ارسال دارد.

-        هر عضو پیوسته تنها می​تواند وکیل یک عضو پیوسته دیگر انجمن باشد و تنها در صورتی که فرم وکالت عضو وکالت دهنده قبل از تاریخ مقرر در بند قبل، ثبت و تایید شده باشد، در مجمع برگه رای موکل را دریافت خواهد کرد.

-        شرایط عضویت پیوسته برای اعضای انجمن هواشناسی برطبق ماده 6 و 7 اساسنامه به شرح زیر  می باشد:

ماده 6- مؤسسان انجمن و كليه افرادي كه حداقل داراي درجه كارشناسي ارشد در رشته­های هواشناسی فیزیک جو، جغرافیا (گرایش اقلیم)، هواشناسی کشاورزی، هواشناسی دریایی، هواشناسی جاده​ای، و با تصويب هيئت مديره به عضويت پيوسته انجمن درآيند.

ماده 7-اعضاء سالانه مبلغي را كه ميزان آن توسط مجمع عمومي تعيين مي‌گردد به عنوان حق عضويت پرداخت نمایند.

-        اعضای پیوسته ای که تمایل به داوطلب شدن برای انتخابات به عنوان عضو هیئت مدیره یا بازرس را دارند، لازم است فرم داوطلبی زیر را تکمیل، و تا آخر وقت اداری 20 آبان به آدرس الکترونیک انجمن ارسال دارند. 

-        آدرس الکترونیک انجمن:     این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید    واین آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید     

-        شماره های:  22668712 دفترانجمن، و شماره همراه 09126869155 سرکار خانم شریعتمداری، جهت پاسخگویی و راهنمایی در دسترس می باشند.

 

تاکید می گردد کلیه مدارک فوق تا قبل از تاریخ های ذکر شده قابل ثبت و پذیرش می باشند و هیچگونه تقاضای عضویت یا وکالت یا کاندیداتوری در روز جلسه قابل پذیرش نمی باشد.

 

مراسم چهلم استاد گرامی مرحوم شادروان آقای دکتر بداق جمالی

چهل روز از غروب غم انگیز درگذشت پدر، همسر و استادی که وجودش افتخار و صفا و صداقت بود می گذرد. به همین مناسبت در روز جمعه مورخ 15 شهریور از ساعت 10 صبح بر سر مزار آن مرحوم واقع در بهشت زهرا (س) ، قطعه 100، ردیف 8، شماره 23 گرد هم می آییم تا با یاد و خاطرات جان فزایش، مرهمی بر زخم کهنه مان بنهیم. 

تسلیت درگذشت دبیرکل محترم انجمن هواشناسی جناب آقای دکتر جمالی

با نهایت تأسف، درگذشت دانشمندی فرهیخته، همسری مهربان، پدری فداکار و دبیرکل محترم انجمن علمی هواشناسی ایران، جناب آقای دکتر جواد بداق جمالی، را خدمت خانواده معزز ایشان، سرکار خانم دکتر جوانمرد، و اعضای محترم انجمن تسلیت عرض نموده و از درگاه ایزد یکتا برای آن مرحوم علوّ درجات و غفران الهی و برای دوستداران و همکاران و خانواده محترمشان صبر و شکیبایی مسئلت داریم.

انجمن هواشناسی ایران

آدرس کانال تلگرام انجمن

اعضای محترم انجمن علمی هواشناسی ایران

به اطلاع می رساند آدرس لینک به کانال تلگرام انجمن به این شرح است:   t.me/imets

جهت مشاهده اخبار و اطلاعات می توانید علاوه بر سایت انجمن به کانال تلگرام نیز مراجعه نمایید. 

دبیرخانه انجمن هواشناسی ایران

کارگاه ها

  • هزینه شرکت برای کارشناسان سازمان هواشناسی و دانشجویان نصف و برای اعضای انجمن هواشناسی یک سوم و دانشجویان عضو انجمن یک چهارم مبلغ تعیین شده است. 
  • همراه داشتن لپ تاپ ضروری است.
  • به شرکت کنندگانی که بیش از 2 ساعت غیبت نداشته باشند گواهی ارائه خواهد شد.
  • برگزار کننده قادر به ارائه خوابگاه و یا سرویس آمد و رفت نمی باشد.
  • هزینه شرکت در کارگاه شامل هزینه ناهار نمی گردد. هزینه نهار بنا بر درخواست هر شرکت کننده جداگانه دریافت می گردد.
  • به علت محدودیت ظرفیت آموزشی (20 نفر برای هر کارگاه)، پذیرش متقاضیان براساس تاریخ ارسال درخواست ها صورت می گیرد و در صورت زیاد بودن متقاضیان، کارگاه ها برای متاخرین در نوبت دیگری برگزار می گردد.
  • یک ساعت در طول این دوره به آموزش نحوه استفاده از کتابخانه الکترونیک پژوهشکده هواشناسی اختصاص خواهد یافت.
  • متقاضیان شرکت در کارگاه ها درخواست خود را در قالب فرم زیر به پست الکترونیک این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمایند. لازم است متقاضی پس از دریافت ایمیل پذیرش و اعلام قطعی هزینه شرکت در کارگاه، مبلغ اعلام شده را از طریق درگاه پرداخت آنلاین سایت انجمن علمی هواشناسی ایران به آدرس www.imsf.ir واریز نموده و کد پیگیری و رسید دریافتی را در روز برگزاری کارگاه به همراه داشته باشند.
  • در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با تلفن 44787652 داخلی 148 مدیریت خدمات پژوهشی پژوهشکده هواشناسی و یا 44788043 دفتر انجمن هواشناسی تماس حاصل نمایند.

 

آدرس محل برگزاری:

بزرگراه کرج، بعد از پیکان شهر، انتهای بلوار پژوهش، پژوهشکده هواشناسی، سالن کنفرانس، طبقه دوم

 

جدول زیر را در word کپی کرده و پس از تکمیل ایمیل نمایید: 

 نام:

 نام خانوادگی:

 شماره ملی:

 تلفن همراه:

 پست الکترونیک:

 رشته:

 مقطع:

 دانشگاه:

 در صورتی که دانشجو هستید، شماره دانشجویی خود را وارد نموده و کارت دانشجویی نیم سال دوم 93-94 خود را پیوست نمایید:

  

 در صوتی که در سازمان هواشناسی شاغل هستید، شماره پرسنلی خود را وارد نمایید:

 

 در صوتی که عضو انجمن علمی هواشناسی ایران هستید، شماره عضویت خود را وارد نمایید:

 

 نام کارگاه مورد تقاضا:

 

 

 

درگاه پرداخت هزینه کارگاه 

 

 

پخش آنلاین کنفرانس ملی هواشناسی

به اطلاع میرساند کمیته برگزاری کنفرانس ملی هواشناسی ایران در نظر دارد کنفرانس را به طور آزمایشی از طریق اینترنت به نمایش بگذارد. علاقمندان جهت استفاده میتوانند به سایت systemdana.com مراجعه فرمایند و از طریق منوی کلاس مجازی به سمنیار هواشناسی وارد شوند.

کمیته علمی و اجرائی

 

دبیر علمی کنفرانس: دکتر فرهنگ احمدی گیوی

اعضای کمیته علمی:

دکترفرهنگ احمدی گیوی، دکتر مجید آزادی، دکتر جواد بداق جمالی، دکترداوود پرهیزکار، دکتر سهیلا جوانمرد، دکتر محمد رحیمی، دکتر عباس رنجبر سعادت آبادی، دکتر عباسعلی علی اکبری بیدختی، دکتر غلامعلی کمالی، دکتر حسن غیبی، دکتر ابراهیم فتاحی، دکتر محمد تقی قانعیان، دکتر علیرضا محب الحجه، دکتر محمد مرادی، دکتر امیرحسین مشکوتی، دکتر محمد حسین معماریان، دکتر مجید میررکنی، دکتر فرهاد نژادکورکی

 

دبیر اجرایی کنفرانس: دکتر سید مجید میررکنی

اعضای کمیته اجرایی: 

خانم ها: فاطمه استواری، سهیلا جوانمرد، لیلا غلامزاده، پارندا فروغی، شهرزاد ناهید، پروین یزدانی

آقایان: محمد اسلامی، حجت امراللهی، محمد جغتایی، محمد علی صادق زاده، عبدا... صداقت کردار، محمد حسین مبین، حسین مختاری، امین مدنی، محمد حسین معماریان، علی مقدم، ابوالفضل میرجلیلی، ابراهیم میرزایی، سید مجید میررکنی، مجید وظیفه دوست